Zoeken
Blog
Wilmots

Wilmots

Zijn naam klinkt als een Rotterdammer die na een avondje stappen problemen zoekt. En zo ziet hij er ook een beetje uit.  Lees meer »

Coppens

Coppens

Dit weekend was ik in België. Lees meer »

Bericht van Bempt

Bericht van Bempt

De legendarische voetbalcommentator Rik De Saedeleer liet ooit tijdens een wedstrijd een minutenlange stilte vallen. Waarna hij zei: ‘Als er niks gebeurt, kan ik niks zeggen, hé.’  Lees meer »

NOG (8)

NOG (8)

Bella is nu zestien jaar, maar haar brein al bejaard, wegens teveel meegemaakt. Lees meer »

Negen redenen om niet voor de Belgen te supporteren

Negen redenen om niet voor de Belgen te supporteren

Hoi Nederlanders, het schijnt dat velen onder jullie voor de Rode Duivels willen supporteren tijdens het EK. Supersympathiek maar let’s cut to the chase: wij Belgen zitten hier totáál niet op te wachten. Hier zijn negen redenen waarom. Lees meer »

Een Italiaanse vriendin

Een Italiaanse vriendin

De laatste keer dat België tegen Italië voetbalde op een groot tournooi had ik een Italiaanse vriendin. Dat was tijdens Euro 2000.  Lees meer »

Orange Turns to Red

Orange Turns to Red

Ik ben geen uitgesproken fan van The Stones, maar een van hun mooiste liedjes vind ik ‘Blue Turns to Grey.’  Lees meer »

Interview met Laurent Ciman

Interview met Laurent Ciman

België heeft de uitzwaaimatch tegen Noorwegen gewonnen met 3-2, maar toen de Titanic vertrok werd die ook uitgezwaaid.  Lees meer »

« 1 ... 159 160 161 ... 171 »
Blijf op de hoogte

Volg onze sociale media voor het laatste nieuws: