Zijn naam klinkt als een Rotterdammer die na een avondje stappen problemen zoekt. En zo ziet hij er ook een beetje uit. Lees meer »
De legendarische voetbalcommentator Rik De Saedeleer liet ooit tijdens een wedstrijd een minutenlange stilte vallen. Waarna hij zei: ‘Als er niks gebeurt, kan ik niks zeggen, hé.’ Lees meer »
Hoi Nederlanders, het schijnt dat velen onder jullie voor de Rode Duivels willen supporteren tijdens het EK. Supersympathiek maar let’s cut to the chase: wij Belgen zitten hier totáál niet op te wachten. Hier zijn negen redenen waarom. Lees meer »
De laatste keer dat België tegen Italië voetbalde op een groot tournooi had ik een Italiaanse vriendin. Dat was tijdens Euro 2000. Lees meer »
Ik ben geen uitgesproken fan van The Stones, maar een van hun mooiste liedjes vind ik ‘Blue Turns to Grey.’ Lees meer »
België heeft de uitzwaaimatch tegen Noorwegen gewonnen met 3-2, maar toen de Titanic vertrok werd die ook uitgezwaaid. Lees meer »